Team

 

AMBASADORZY

Jesteśmy dumni, iż zaufali nam i naszym produktom profesjonalni sportowcy.
Pragniemy wspierać ich pasje, codzienne zmagania, ciężkie treningi, motywować w drodze do osiągnięcia wysoko stawianych celów. Być obok w chwilach słabości oraz wspólnie cieszyć się ze zwycięstw. Aktualnie współpracujemy z:
 

Kil

Joanna Kil (ur. 2000 r..)

Polska Kombinatorka Norweska, reprezentantka klubu sportowego KS Chochołów. Swoją przygodę ze sportem zaczęła w 2009 roku od skoków narciarskich, startując min. dwukrotnie na Mistrzostwach Świata Juniorów w Kandersteg 2018r oraz Lahti 2019r - gdzie zadebiutowała również w dwuboju. Od sezonu 2019/2020 reprezentuje Polskę w zawodach międzynarodowych w kombinacji norweskiej. W swoim dorobku ma min. medal zimowej uniwersjady, punkty Pucharu Świata oraz udział w Mistrzostwach Świata Seniorów w Planicy.

Najważniejsze osiągnięcia:

  • Puchar Kontynentalny 01.2024: 1 miejsce 
  • Puchar Świata Oberstdorf 01.2024: 16 miejsce
  • Puchar Świata Ramsau 12.2023: 15 i 16 miejsce
  • Puchar Świata Ramsau: 19 i 20 miejsce
  • Puchar Kontynentalny: Lillehammer 13 i 7 miejsce
  • Puchar Kontynentalny Rena: 4, 5 i 4 miejsce
  • Puchar Kontynentalny Eisenerz: 7 i 9 miejsce
  • Klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego - 3 miejsce
  • Mistrzostwa Świata - 19 miejsce
  • Zimowa Uniwersjada: Indywidualnie - 3 i 4 miejsce, Drużynowo - 4 miejsce,
 

 

TEAM XC-SPORT

 
Anna Gałek

Anna Gałek

Sportowo uzależniona. Była zawodniczka biathlonistka. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w tej dyscyplinie. Absolwentka SMS Szklarska Poręba i Politechniki Wrocławskiej. Dziś czołowa amatorka w kraju. Na nartach biega od 30 lat! Prócz narciarstwa biegowego jej zainteresowania sportowe to: kitesurfing, rower, bieganie, pływanie, narty zjazdowe, nurkowanie, ju-jitsu... a od 3 sezonów wkręcona w TRIATHLON!

Prócz sportu lubi: ugotować i dobrze zjeść, napić się wina, podróżować, robić zdjęcia, posłuchać muzyki klasycznej, pójść do opery, teatru, na koncert symfoniczny lub do kina. Prywatnie - mama Róży :)

ZAWODOWO: specjalistka od marketingu i reklamy, grafik komputerowy, współzałożycielka XC-SPORT.

 
Klaudia

Klaudia Hajduczenia (Szpak)

Była biathlonistka, jeszcze z aktywną licencją zawodniczą klubu MKS Karkonosze, z licznymi sukcesami na koncie. Absolwentka SMS Szklarska Poręba. Przez jeden sezon ekspedientka w sklepie stacjonarnym XC-SPORT. Obecnie studentka i mama Nawoji :)

 

Paweł Klisz 

Zawodnik pochodzący z Bielsko Białej. Jego przygoda ze sportem rozpoczęła się już w dzieciństwie, za sprawą rodziny, a w szczególności starszych braci, którzy odnosili już sukcesy sportowe w innych dyscyplinach.

Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku. Przez 7 lat Członek Kadry Narodowej Polskiego Związku Narciarskiego. Zdobył 9 medali Mistrzostw Polski Seniorów (w tym 4 złote), 8 medali Mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców (z tego 7 złotych), 8 razy na podium w pucharze kontynentalnym Slavic Cup, miejsca w czołowej 15 Mistrzostw Świata Juniorów i młodzieżowców, starty w Pucharze Świata i wiele innych krajowych zwycięstw.

Uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Soczi (2014)! W latach 2018-2020 członek eDsystem Bauer Team. Aktualnie trener biathlonu i trener personalny.

 
Łukasz

Łukasz Księżarek

Amator sportów wytrzymałościowych z dużym zacięciem i ambitnymi planami. Dawniej zawodnik OKS Olesno w piłce nożnej z historią w pierwszej lidze juniorów, a obecnie miłośnik nart biegowych i triathlonu. Na codzień bierze udział w amatorskich zawodach biegowych i rowerowych z wyszczególnieniem tych górskich. Zawodowo zajmuje się zarządzaniem kadrami w międzynarodowych organizacjach, w tym w ich siedzibach w różnych krajach Europy i Azji. Od kilku lat związany z Jelenią Górą, gdzie mieszka, trenuje, rozwija swoje pasje i firmę XC-SPORT :)

 

Łukasz Bronowicki 

Zawodnik, który traktuje rywalizację jako bodziec do utrzymywania ciągłej sprawności fizycznej. Niezależnie czy w grę wchodzi walka o pierwsze miejsce, czy dziesiąte, zawsze walczy do końca, natomiast każda porażka to motywacja do poprawy wyniku. Na co dzień przedsiębiorca i głowa rodziny, w wolnych chwilach osoba aktywnie odpoczywająca.

W dalekiej przeszłości :) zawodnik biegów narciarskich. Dziś czołowy zawodnik w biegach dla amatorów.

Odpowiedzialny za serwis nart w XC-SPORT ;)

 

Sławek Sikora 

Ze sportem związany praktycznie od dziecka, a z narciarstwem biegowym od 2008 roku. Pasjonat wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej - w szczególności wytrzymałościowej. W dzieciństwie i młodości zawodnik pływania oraz członek kadry narodowej juniorów w tej dyscyplinie.

Zawodowo od wielu lat w branży usług IT jako projektant i konsultant ds. systemów ERP. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Inne zainteresowania: fizyka popularnonaukowa, majsterkowanie...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl