Filtruj produkty

MAKSYMALNY KOMFORT TERMICZNY I CHŁODNA PRECYZJA DZIAŁANIA.   

Innowacyjne koszulki 3D PRO, to ultralekkie i cienkie produkty, zapewniające swobodę ruchu i optymalną termoregulację podczas intensywnego treningu w wysokich temperaturach.

Jeśli brakuje Twojego rozmiaru lub koloru - napisz do nas - zamówimy dla Ciebie, każdy dostępny produkt z kolekcji!

BRUBECK 3D PRO

Brubeck 3D Pro to specjalistyczna linia odzieży sportowej, która oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne dla zapewnienia maksymalnego komfortu i wydajności podczas aktywności fizycznej. Wykorzystując zaawansowane materiały i precyzyjne kroje, koszulki Brubeck 3D Pro są stworzone dla osób, które wymagają doskonałej jakości i dopasowania od swojej odzieży sportowej bez względu na pogodę.

Konstrukcja powstała na bazie modelu wzmocnionej trójwymiarowej siatki, która zwiększa powierzchnię odbioru wilgoci i zapewnia dodatkowe kanały powietrzne w przestrzeni pomiędzy skórą a koszulką. Umożliwia to gromadzenie się powietrza ogrzanego naturalnym ciepłem ciała i zachowanie optymalnej temperatury.

Dodatkowo, koszulki Brubeck 3D Pro są projektowane z dbałością o szczegóły. Wykonane w technologii bezszwowej niwelują ryzyko powstawania otarć i podrażnień skóry. W niektórych modelach zastosowano także specjalne strefy kompresyjne, które wspomagają krążenie krwi i poprawiają wydajność mięśni.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl