Akcesoria do nordic walking w naszym sklepie xc-sport.pl obejmują: końcówki widiowe, końcówki trekkingowe, paski do kijów, stopki gumowe, rękojeści, torby na kije i inne.

Akcesoria

Końcówki 2 w 1 EXEL ALL TERRAIN TIP Końcówki 2 w 1 EXEL ALL TERRAIN TIP
Producent: Exel
Cena: 75,00 zł
zestaw
zobacz więcej
Końcówki LEKI Flex Tip (long) Końcówki LEKI Flex Tip (long)
Producent: Leki
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej
Końcówki LEKI Flex Tip (short) Końcówki LEKI Flex Tip (short)
Producent: Leki
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nakładki LEKI PowerGrip Pad Walking Nakładki LEKI PowerGrip Pad Walking
Producent: Leki
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nakładki LEKI Rubber Pad Trekking Nakładki LEKI Rubber Pad Trekking
Producent: Leki
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stopki gumowe LEKI Walking (czarne) Stopki gumowe LEKI Walking (czarne)
Producent: Leki
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej

Akcesoria do nordic walking są niezwykle istotne dla osób praktykujących tę formę aktywności fizycznej. Odpowiednie wyposażenie może poprawić komfort, efektywność i bezpieczeństwo podczas spacerów z kijami. 

Paski do kijów, to elastyczne opaski, które mocuje się na nadgarstkach, umożliwiające swobodne trzymanie kijów w dłoniach podczas marszu. Pomagają utrzymać odpowiednie położenie kijów i redukują napięcie w rękach, zapewniając bardziej naturalny i wygodny chwyt.

Uchwyty do kijów, to specjalne nakładki, które zapewniają lepsze przyleganie do dłoni i amortyzują wstrząsy podczas chodzenia. Dzięki uchwytom, kije stają się bardziej ergonomiczne, a chód bardziej komfortowy.

Końcówki widiowe, to twarde, metalowe nakładki, zakładane na końce kijów, które mają na celu zwiększenie przyczepności do podłoża. Końcówki widiowe są szczególnie przydatne na miękkim podłożu, jak drogi gruntowe, leśne czy zaśnieżone. Dzięki nim unikamy poślizgnięć i zwiększamy stabilność podczas chodzenia.

Stopki gumowe, to nakładki mocowane na końce kijów, przeznaczone na twarde podłoża, jak asfalt. Amortyzują wstrząsy i wibracje, zwiększając żywotność kijów i zmniejszając nacisk na stawy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl